Local Election Candidates - Iarrthóirí na dTóghchán Áitiúil

John Kelly

Anne Marie Logue

Airport
Antrim & Newtownabbey

Robert Brosnan

An Daingean
Kerry

Cllr Pearse McGeough

Ardee
Louth

Murdoch McKibbin

Ards Peninsula
North Down & Ards Council

Jackie Donnelly

Armagh
Armagh/Banbridge/Craigavon

Darren Mc Nally

Armagh
Armagh/Banbridge/Craigavon

Gareth Keating

Armagh
Armagh/Banbridge/Craigavon

Larry O'Toole

Artane - Whitehall
Dublin City

Edel Moran

Artane - Whitehall
Dublin City

Aisling O'Neill

Ashbourne
Meath

Cllr Darren O'Rourke

Ashbourne
Meath

Louis O'Hara

Athenry - Oranmore
Galway County

Joseph Harney

Athlone (Roscommon)
Roscommon

Pádraig Hegarty

Athlone (Westmeath)
Westmeath

Cllr Thomas Redmond

Athy
Kildare

Cllr Paddy McDonald

Bailieborough - Cootehill
Cavan

Bridgit Boyle

Bailieborough - Cootehill
Cavan

Malachy Quinn

Balbriggan
Fingal

Michael Regan

Ballina
Mayo

Cllr Caroline Mulvey

Ballinamore
Leitrim

Cllr Brendan Barry

Ballinamore
Leitrim

Pat Gilhooly

Ballinamore
Leitrim

Cllr Dermot Connolly

Ballinasloe
Galway County

Neil Mclaughlin

Ballyarnett
Derry & Strabane

Aileen Mellon

Ballyarnett
Derry & Strabane

Caoimhe Mcknight

Ballyarnett
Derry & Strabane

Sandra Duffy

Ballyarnett
Derry & Strabane

Cllr Pat Treanor

Ballybay - Clones
Monaghan

Rosie Smyth-O'Harte

Ballybay - Clones
Monaghan

Greg kelly

Ballyfermot - Drimnagh
Dublin City

Daithi Doolan

Ballyfermot - Drimnagh
Dublin City

Cllr Noel Connell

Ballyjamesduff
Cavan

Geraldine Harten

Ballyjamesduff
Cavan

Geraldine Ryan-Devlin

Ballymahon
Longford

Patrice Hardy

Ballymena
Mid & East Antrim

Leanne Peacock

Ballymoney
Causeway Coast & Glens

Cathal Mclaughlin

Ballymoney
Causeway Coast & Glens

Daniel Gallagher

Ballymote - Tobercurry
Sligo

Martin Matthews

Ballymun - Finglas
Dublin City

Rose Emmett

Ballymun - Finglas
Dublin City

Cathleen Carney Boud

Ballymun - Finglas
Dublin City

Anthony Connaghan

Ballymun - Finglas
Dublin City

Geraldine Mc Ateer

Balmoral
Belfast City

Aidan Kinsella

Baltinglass
Wicklow

Vincent McAleenan

Banbridge
Armagh/Banbridge/Craigavon

Kevin Savage

Banbridge
Armagh/Banbridge/Craigavon

Noel Harrington

Bandon/Kinsale
Cork County

Kieran Maxwell

Bangor West
North Down & Ards

Sean Bateson

Bann
Causeway Coast & Glens

Ian Friary

Bannside
Mid & East Antrim

Donnchadh O Shea

Bantry
Cork County

Cllr Teresa Whelan

Belmullet
Mayo

Sean Mcglinchey

Benbradagh
Causeway Coast & Glens

Kathleen Mcgurk

Benbradagh
Causeway Coast & Glens

Dermot Nicholl

Benbradagh
Causeway Coast & Glens

Cllr Seán Maher

Birr
Offaly

Arder Carson

Black Mountain
Belfast City

Emma Groves

Black Mountain
Belfast City

Micheal Donnelly

Black Mountain
Belfast City

Stevie Corr

Black Mountain
Belfast City

Ronan McLaughlin

Black Mountain
Belfast City

Ciaran Beattie

Black Mountain
Belfast City

Grainne Ferris

Blackrock
Dún Laoghaire - Rathdown

Damian Bissett

Blanchardstown - Mulhuddart
Fingal

Breda Hanaphy

Blanchardstown - Mulhuddart
Fingal

Lorna Garry

Borris-in-Ossory - Mountmellick
Laois

Deirdre Hargey

Botanic
Belfast City

Caitriona Mallaghan

Botanic
Belfast City

Cllr Michael Mulligan

Boyle
Roscommon

Collette Mc Allister

Braid
Mid & East Antrim

Grace McManus

Bray East
Wicklow

Dermot (Daisy) O’Brien

Bray West
Wicklow

Terry Crossan

Buncrana
Donegal

Cllr Jack Murray

Buncrana
Donegal

Séamus Mc Grattan

Cabra - Glasnevin
Dublin City

Paul O' Farrell

Cabra - Glasnevin
Dublin City

David Kennedy

Callan - Thomastown
Kilkenny

Jim Hickey

Cappamore - Kilmallock
Limerick

Ciarán Dooley

Carlow Town
Carlow

Cllr Albert Doherty

Carndonagh
Donegal

Cora Groogan

Carntogher
Mid Ulster

Brian Mc Guigan

Carntogher
Mid Ulster

Sean Mc Peake

Carntogher
Mid Ulster

Paul Henry

Carntogher
Mid Ulster Council


Cllr Séadhna Logan

Carrick-on-Shannon
Leitrim

Joanne Ivors

Carrick-on-Suir
Tipperary

David Dunne

Carrick-on-Suir
Tipperary

Cllr Jackie Crowe

Carrickmacross - Castleblayney
Monaghan

Cllr Colm Carthy

Carrickmacross - Castleblayney
Monaghan

Cllr Noel Keelan

Carrickmacross - Castleblayney
Monaghan

Michael Murphy

Carrigaline
Cork County

Cllr Martin Browne

Cashel - Tipperary
Tipperary

Tony Black

Cashel - Tipperary
Tipperary

Mary Ellen Campbell

Castle
Belfast City

John Finucane

Castle
Belfast City

Cllr Joe McHale

Castlebar
Mayo

Joseph Kavanagh

Castlecomer
Kilkenny

kate Mc Sweeney

Castleisland
Kerry

Natalie Tracey

Castleknock
Fingal

Ryan Fitzgerald

Castleknock
Fingal

Ryan Carlin

Castlereagh South
Castlereagh & Lisburn

Emma Thompson

Causeway
Causeway Coast & Glens

Cllr Daniel Downey

Cavan - Belturbet
Cavan

Cllr Damian Brady

Cavan - Belturbet
Cavan

John Paul Monks

Celbridge
Kildare

Natasha Warde

Claremorris
Mayo

Sean Mc Guigan

Clogher Valley
Mid Ulster

Phelim Gildernew

Clogher Valley
Mid Ulster

Paul Hayes

Clonakilty - Skibbereen
Cork County

William Carey

Clondalkin
South Dublin

Lisa Kinsella Coleman

Clondalkin
South Dublin

Catherine Carey

Clonmel
Tipperary

Ciaran O Moore

Clontarf
Dublin City

James McKeown

Coast Road
Mid & East Antrim

Louise Murphy

Cobh
Cork County

Ciaran Archibald

Coleraine
Causeway Coast & Glens

Stephen Magennis

Collin
Belfast City

Danny Baker

Collin
Belfast City

Charlene O' Hara

Collin
Belfast City

Matt Garrett

Collin
Belfast City

Séanna Walsh

Collin
Belfast City

Cllr Tom Healy

Conamara North
Galway County

Kevin O' Hara

Conamara South
Galway County

Gavin Bell

Cookstown
Mid Ulster

Cathal Mallaghan

Cookstown
Mid Ulster

John Mcnamee

Cookstown
Mid Ulster

Mandy O'Leary Hegarty

Cork City North East
Cork City

Mick Nugent

Cork City North East
Cork City

Ken Collins

Cork City North West
Cork City

Tommy Gould

Cork City North West
Cork City

John Stanton

Cork City North West
Cork City

Fiona Keirns

Cork City South Central
Cork City

Eoghan Jeffers

Cork City South Central
Cork City

Chris O'Leary

Cork City South East
Cork City

Eolan Ryng

Cork City South West
Cork City

Henry Cremin

Cork City South West
Cork City

Claire Canavan

Court
Belfast City

Tina Black

Court
Belfast City

Catherine Nelson

Craigavon
Armagh/Banbridge/Craigavon

Michael Tallon

Craigavon
Armagh/Banbridge/Craigavon

Gerry O'hare

Crotlieve
Newry Mourne & Down

Mary Tinnelly

Crotlieve
Newry Mourne & Down

Oksana Mcmahon

Crotlieve
Newry Mourne & Down

Mickey Ruane

Crotlieve
Newry Mourne & Down

Bronagh Haughey

Cusher
Armagh/Banbridge/Craigavon

Maoliosa Mc Hugh

Derg
Derry & Strabane

Ruairi Mc Hugh

Derg
Derry & Strabane

Ciarán Maguire

Derg
Derry & Strabane

Michéal Mac Donnacha

Donaghmede
Dublin City

Cllr Noel Jordan

Donegal
Donegal

Michael McMahon

Donegal
Donegal

Jordan Madden

Downpatrick
Newry Mourne & Down

Oonagh Hanlon

Downpatrick
Newry Mourne & Down

Leanne Saurin

Drogheda Rural
Louth

Cllr Tom Cunningham

Drogheda Rural
Louth

Cllr Joanna Byrne

Drogheda Urban
Louth

Cllr Kenneth Flood

Drogheda Urban
Louth

Cllr David Saurin

Drogheda Urban
Louth

Cllr Edel Corrigan

Dundalk - Carlingford
Louth

Cllr Antoin Watters

Dundalk - Carlingford
Louth

Eugene Garvey

Dundalk - Carlingford
Louth

Cllr Ruairí Ó Murcú

Dundalk South
Louth

Cllr Anne Campbell

Dundalk South
Louth

Cllr Tomás Sharkey

Dundalk South
Louth

Sorcha Ní Cormac

Dundrum
Dún Laoghaire - Rathdown

Deirdre Varsani

Dungannon
Mid Ulster

Dominic Molloy

Dungannon
Mid Ulster

Conor McGuinness

Dungarvan
Waterford

Siobhan Whelan

Dungarvan
Waterford

Henry Cushinan

Dunsilly
Antrim & Newtownabbey

Alan Davy

Edenderry
Offaly

Donna McGettigan

Ennis
Clare

Johnny Mythen

Enniscorthy
Wexford

Debbie Coyle

Enniskillen
Fermanagh & Omagh

Tommy Maguire

Enniskillen
Fermanagh & Omagh

Noeleen Moran

Ennistymon
Clare

Thomas O' Reilly

Erne East
Fermanagh & Omagh

Brian Mccaffrey

Erne East
Fermanagh & Omagh

Noeleen Hayes

Erne East
Fermanagh & Omagh

Sheamus Greene

Erne East
Fermanagh & Omagh

Siobhan Currie

Erne North
Fermanagh & Omagh

John Feely

Erne North
Fermanagh & Omagh

Chris McCaffrey

Erne West
Fermanagh & Omagh

Fionnuala Leonard

Erne West
Fermanagh & Omagh

Anthony Feely

Erne West
Fermanagh & Omagh

Conor Heaney

Faughan
Derry & Strabane

Paul Fleming

Faughan
Derry & Strabane

Helen White

Fermoy
Cork County

Sarah Holland

Firhouse - Bohernabreena
South Dublin

Eric Mc Ginley

Foyleside
Derry & Strabane

Mickey Cooper

Foyleside
Derry & Strabane

Hayleigh Fleming

Foyleside
Derry & Strabane

Cllr Mark Lohan

Galway City Central
Galway City

Cllr Mairéad Farrell

Galway City East
Galway City

Cllr Cathal Ó Conchúir

Galway City West
Galway City

Michael Goodman

Glengormley Urban
Antrim & Newtownabbey

Rosie Kinnear

Glengormley Urban
Antrim & Newtownabbey

Brian Carr

Glenties
Donegal

John Shéamais Ó Fearraigh

Glenties
Donegal

Cllr Maire Therese Gallagher

Glenties
Donegal

Fionntán O'Suilleabhain

Gorey
Wexford

Cllr Aidan Mullins

Graiguecullen - Portarlington
Laois

Mark Maguire

Granard
Longford

Nicola Lawless

Greystones
Wicklow

Daire Ní Laoí

Howth - Malahide
Fingal

Lillian Meade

Kanturk
Cork County

Cllr Johnny Guirke

Kells
Meath

Cllr Mickey Gallagher

Kells
Meath

Damian Quigg

Kenmare
Kerry

Patricia Ryan

Kildare
Kildare

Sean tyrrell

Kilkenny
Kilkenny

Sean Naughton

Killaloe
Clare

John Buckley

Killarney
Kerry

Shane O'Brien

Killiney - Shankill
Dún Laoghaire - Rathdown

Colette Nolan

Kilmuckridge
Wexford

Violet Anne Wynne

Kilrush
Clare

Ray Mc Hugh

Kimmage - Rathmines
Dublin City

Fearghal Donnelly

Kimmage - Rathmines
Dublin City

Hazel Behan

Kinnegad
Westmeath

Tony Gorrell

Lagan River
Armagh/Banbridge/Craigavon

Cllr Eimear Ferguson

Laytown-Bettystown
Meath

Cllr Gerry McMonagle

Letterkenny
Donegal

Cllr Adrian Glackin

Letterkenny
Donegal

Cllr Gary Doherty

Lifford - Stranorlar
Donegal

Cllr Liam Doherty

Lifford - Stranorlar
Donegal

Brenda Chivers

Limavady
Causeway Coast & Glens

Séighin Ó Ceallaigh

Limerick City East
Limerick

John Nugent

Limerick City North
Limerick

Sharon benson

Limerick City North
Limerick

John Costelloe

Limerick City North
Limerick

Malachy McCreesh

Limerick City West
Limerick

Joe Duffy

Lisburn North
Castlereagh & Lisburn

Louise Brierley

Lismore
Waterford

Stevie Jenkins

Lisnasharragh
Belfast City

Robert Beasley

Listowel
Kerry

Tom Barry

Listowel
Kerry

Tena Keown

Longford
Longford

Annemarie Roche

Loughrea LEA
Galway County

Derren O'Bradaigh

Lucan
South Dublin

Noel McGeown

Lurgan
Armagh/Banbridge/Craigavon

Sorcha Mc Geown

Lurgan
Armagh/Banbridge/Craigavon

Keith Haughian

Lurgan
Armagh/Banbridge/Craigavon

Liam Mackle

Lurgan
Armagh/Banbridge/Craigavon

Taylor Mc Grann

Macedon
Antrim & Newtownabbey

Ronnie Morley

Macroom
Cork County

Darren Totten

Magherafelt
Mid Ulster

Sean Clarke

Magherafelt
Mid Ulster

Melissa Mullane

Mallow
Cork County

Cllr Pádraig Fallon

Manorhamilton
Leitrim

Cllr Reada Cronin

Maynooth
Kildare

Kevin Mc Colgan

Mid Tyrone
Fermanagh & Omagh

Catherine Quinn-Kelly

Mid Tyrone
Fermanagh & Omagh

Pádraigín Kelly

Mid Tyrone
Fermanagh & Omagh

Sean Clarke

Mid Tyrone
Fermanagh & Omagh

Sean Donnelly

Mid Tyrone
Fermanagh & Omagh

Danielle Twomey

Midleton
Cork County

Maria Doherty

Milford
Donegal

Peter Judge

Moate
Westmeath

Catriona Moen

Monaghan
Monaghan

Cllr Brian McKenna

Monaghan
Monaghan

Cllr Seán Conlon

Monaghan
Monaghan

Cllr Cathy Bennett

Monaghan
Monaghan

Ian Milne

Moyola
Mid Ulster

Catherine Elattar

Moyola
Mid Ulster

Donal Mcpeake

Moyola
Mid Ulster

Andy Gladney

Muinebeag
Carlow

Sorca Clarke

Mullingar
Westmeath

Cllr Eddie Fennessy

Navan
Meath

Cllr Sinéad Burke

Navan
Meath

Damien O'Donoghue

Nenagh
Tipperary

Marie Doyle

New Ross
Wexford

Noel Connelly

Newbridge
Kildare

Seamus Browne

Newcastle West
Limerick

Teresa Collins

Newport
Tipperary

Liz Kimmins

Newry
Newry Mourne & Down

Valerie Harte

Newry
Newry Mourne & Down

Sarah Jane McAllister

Newry
Newry Mourne & Down

Charlie Casey

Newry
Newry Mourne & Down

Declan Hallissey

North Inner City
Dublin City

Belinda Nugent

North Inner City
Dublin City

Janice Boylan

North Inner City
Dublin City

Mary Clarke

Oldpark
Belfast City

JJ Magee

Oldpark
Belfast City

Shauneen Baker

Oldpark
Belfast City

Ryan Murphy

Oldpark
Belfast City

Barry Mc Elduff

Omagh
Fermanagh & Omagh

Marty Mc Colgan

Omagh
Fermanagh & Omagh

Annemarie Fitzgerald

Omagh
Fermanagh & Omagh

Marian Buckley

Ongar
Fingal

Paul Donnelly

Ongar
Fingal

Laura Mistéil

Ormiston
Belfast City

Danny O Brien

Palmerstown - Fonthill
South Dublin

Mark Ward

Palmerstown - Fonthill
South Dublin

Grace Doyle

Piltown
Kilkenny

Calum O'Dufaigh

Portadown
Armagh/Banbridge/Craigavon

Paul Duffy

Portadown
Armagh/Banbridge/Craigavon

Cllr Caroline Dwane

Portlaoise
Laois

John Gormley

Portlaoise
Laois

Declan Clune

Portlaw - Kilmacthomas
Waterford

Robert Russell

Rathfarnham - Templeogue
South Dublin

Cllr Maria O'Kane

Ratoath
Meath

Seamus O'Brien

Roscommon
Roscommon

Mick Roche

Rosslare
Wexford

Marianne Cleary

Rowallane
Newry Mourne & Down

Mike Mckee

Shannon
Clare

John Rice

Slieve Croob
Newry Mourne & Down

Roisin Howell

Slieve Croob
Newry Mourne & Down

Cathy Mason

Slieve Croob
Newry Mourne & Down

Terry Hearty

Slieve Gullion
Newry Mourne & Down

Mickey Larkin

Slieve Gullion
Newry Mourne & Down

Roisin Mulgrew

Slieve Gullion
Newry Mourne & Down

Oonagh Magennis

Slieve Gullion
Newry Mourne & Down

Barra O'muiri

Slieve Gullion
Newry Mourne & Down

Cllr Thomas Healy

Sligo - Drumcliff
Sligo

Cllr Chris MacManus

Sligo - Strandhill
Sligo

Chris Andrews

South-East Inner City
Dublin City

Susan Gregg Farrell

South-East Inner City
Dublin City

Críona Ní Dalaigh

South-West Inner City
Dublin City

Cathal Ó HÓisín

Sperrin
Derry & Strabane

Dan Kelly

Sperrin
Derry & Strabane

Brian McMahon

Sperrin
Derry & Strabane

Michaela Boyle

Sperrin
Derry & Strabane

Rosie Ní Laoghaire

Stillorgan
Dún Laoghaire - Rathdown

Cllr Gerry Murray

Swinford
Mayo

Lorraine O'Connell

Swords
Fingal

Anne Graves

Swords
Fingal

Cathal King

Tallaght Central
South Dublin

Cora Mc Cann

Tallaght Central
South Dublin

Louise Dunne

Tallaght South
South Dublin

Dermot Richardson

Tallaght South
South Dublin

Patrick Holohan

Tallaght South
South Dublin

Michael Donovan

Templemore - Roscrea
Tipperary

Kieran Mulholland

The Glens
Causeway Coast & Glens

Oliver Mcmullan

The Glens
Causeway Coast & Glens

Cara Mc Shane

The Glens
Causeway Coast & Glens

Patricia Logue

The Moor
Derry & Strabane

Tina Burke

The Moor
Derry & Strabane

Sharon Duddy

The Moor
Derry & Strabane

Kevin Campbell

The Moor
Derry & Strabane

Willie Clarke

The Mournes
Newry Mourne & Down

Leeanne McEvoy

The Mournes
Newry Mourne & Down

Sean Doran

The Mournes
Newry Mourne & Down

Ciara McCormack

Thurles
Tipperary

Mairead O' Donnell

Titanic
Belfast City

Ronan Mcginley

Torrent
Mid Ulster

Joe O' Neill

Torrent
Mid Ulster

Mickey Gillespie

Torrent
Mid Ulster

Niamh Doris

Torrent
Mid Ulster

Toiréasa Ferris

Tralee
Kerry

Pa Daly

Tralee
Kerry

Leslie Hughes

Tramore - Waterford City West
Waterford

Jim Griffin

Tramore - Waterford City West
Waterford

Cllr Caroline Lynch

Trim
Meath

Stiofán de Lundres Ó Dálaigh

Tuam LEA
Galway County

Annmarie Ennis

Tullamore
Offaly

Jim Deane

Tullow
Carlow

Pat Fitzgerald

Waterford City East
Waterford

Michael Doyle

Waterford City East
Waterford

Warren Fitzgerald

Waterford City South
Waterford

Breda Brennan

Waterford City South
Waterford

John Hearne

Waterford City South
Waterford

Christopher Jackson

Waterside
Derry & Strabane

Sharon Mclaughlin

Waterside
Derry & Strabane

Frankie Donnelly

West Tyrone
Fermanagh & Omagh

Stephen McCann

West Tyrone
Fermanagh & Omagh

Anne Marie Donnelly

West Tyrone
Fermanagh & Omagh

Glenn Campbell

West Tyrone
Fermanagh & Omagh

Thomas Forde

Wexford
Wexford

Muireann Dalton

Wicklow
Wicklow

Shane Neville

Youghal
Cork County

European Election Candidates - Iarrthóirí na dToghchán Eorpach

Sinn Féin European Election Manifesto